Wydarzenia
JAK FERIE W MIEŚCIE - TO TYLKO Z BIBLIOTEKĄ!
wtorek, 14 stycznia 2020, 11:00 - piątek, 24 stycznia 2020, 14:00
"Barwna" Biblioteka Multimedialna dla Dzieci i Młodzieży
21-500 Biała Podlaska
ul. Warszawska 12c
Dane kontaktowe
dział dziecięcy 83 341 64 53 dział młodzieżowy i multimedia 83 341 60 18
barwna@mbp.org.pl

Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej zaprasza wszystkie dzieci do spędzenia ferii zimowych w przestrzeni biblioteki. Jak co roku pracownicy biblioteki Barwnej, Filii nr 1,3 i 6 oraz instruktorzy z Multicentrum przygotowali bardzo bogatą ofertę zajęć edukacyjnych i zabaw, które są doskonałym sposobem na wykorzystanie wolnego czasu.

Na uczestników czekać będą zajęcia literackie i plastyczne oraz pokazy filmowe. W Multicentrum dzieci liczyć mogą na szereg interaktywnych atrakcji. 

To nie wszystko!

Biblioteka Barwna zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Lubię Barwną”. Wystarczy przyjść do biblioteki i zrobić zdjęcie, a następnie przesłać na adres: barwna@mbp.org.pl.

Zdjęcie opublikowane zostanie na portalu społecznościowym Facebook, gdzie o wygranej będzie decydowała liczba polubieni. Autor zwycięskiej fotografii, wygra profesjonalną sesję zdjęciową w wykonaniu wybitnego fotografa Adama Palucha.

Szczegóły oferty na ferie zimowe oraz dokładne harmonogramy zajęć znajdują się na plakatach.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.