Aktualności
Współzawodnictwo Sportowe bialskich szkół 2018/19 - podsumowanie
2019-11-29

Podsumowaliśmy Współzawodnictwo Sportowe bialskich szkół za rok szkolny 2018/2019. Prezydent Michał Litwiniuk wręczył puchary i listy gratulacyjne zwycięzcom podczas gali, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 9.

Wyniki:

Igrzyska Dzieci

  1. Szkoła Podstawowa Nr 9 w Białej Podlaskiej 1116 pkt
  2. Szkoła Podstawowa Nr 5 w Białej Podlaskiej 925 pkt
  3. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Białej Podlaskiej 770 pkt
  4. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Białej Podlaskiej 605 pkt
  5. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Białej Podlaskiej 408 pkt
  6. Szkoła Podstawowa Nr 6 w Białej Podlaskiej 376 pkt
  7. Społeczna Szkoła Podstawowa w Białej Podl. 226 pkt
  8. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Białej Podlaskiej  178 pkt

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

  1. Szkoła Podstawowa Nr 9 w Białej Podlaskiej 1113 pkt
  2. Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Białej Podlaskiej 980 pkt
  3. Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Białej Podlaskiej 727 pkt
  4. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Białej Podlaskiej 600 pkt
  5. Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Białej Podlaskiej 514 pkt
  6. Publiczne Gimnazjum Nr 5 w Białej Podlaskiej 343 pkt
  7. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Białej Podlaskiej 216 pkt
  8. Społeczna Szkoła Podstawowa w Białej Podlaskiej 180 pkt
  9. Katolicki Gimnazjum w Białej Podlaskiej 146 pkt
  10. Katolicka Szkoła Podstawowa w Białej Podlaskiej 20 pkt

Licealiada

  1. I Liceum Ogólnokształcące w Białej Podlaskiej 1298 pkt
  2. IV Liceum Ogólnokształcące w Białej Podlaskiej 1275 pkt
  3. II Liceum Ogólnokształcące w Białej Podlaskiej 889 pkt
  4. Szkoły ZDZ w Białej Podlaskiej 549 pkt
  5. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Białej Podlaskiej 414 pkt
  6. 6. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 w Białej Podlaskiej 404 pkt
  7. Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Białej Podlaskiej 139 pkt
  8. Branżowa Szkoła Rzemieślnicza w Białej Podlaskiej 26 pkt
  9. Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Białej Podlaskiej 0 pkt

Podziękowania otrzymali także nauczyciele przygotowujący sportowców:

IGRZYSKA DZIECI

Robert Mazur SP Nr 9 Biała Podl.
I miejsce mini piłka nożna chłopców, II miejsce mini piłka nożna chłopców- na zawodach ogólnopolskich

Małgorzata Denisiuk SP Nr 9 Biała Podl.
I miejsce sztafetowe biegi przełajowe chłopców       

Iza Łukaszuk SP Nr 9 Biała Podl.
I miejsce mini siatkówka „4” dziewcząt

Marcin Stefaniec SP Nr 3 Biała Podl.
I miejsce mini piłka ręczna chłopców

Joanna Biała Sobieraj  SP Nr 6 Biała Podl.
I miejsce mini siatkówka „4” chłopców

Maciej Sobieraj SP Nr 6 Biała Podl.
I miejsce mini siatkówka „4” chłopców

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Rafał Frończuk SP nr 9 Biała Podl.                      
I miejsce Liga LA pchnięcie kulą - Magdalena Mitura
I miejsce Liga LA bieg na 100m - Paweł Wyrodek
I miejsce Liga LA sztafety 4x100m chłopcy

Przemysław Sałański SP nr 5 Biała Podl.          
I miejsce indywidualne biegi przełajowe chłopców


Maciej Sobieraj PGm Nr 5 Biała Podl.
I miejsce siatkówka chłopców            

Joanna Biała Sobieraj   PGm Nr 5 Biała Podl.
I miejsce siatkówka chłopców           

Anetta Tarkowska SP nr 4 Biała Podl.
I miejsce Liga LA skok w dal - Piotr Jaroszkiewicz

LICEALIADA

Andrzej Chwedoruk IV LO Biała Podl.
I miejsce piłka ręczna chłopców

Katarzyna Kuszneruk I LO Biała Podl.
I miejsce koszykówka chłopców

Anna Myć   IV LO Biała Podl.
I miejsce koszykówka dziewcząt

Aneta Pszczoła IV LO Biała Podl.
I miejsce pływanie styl dowolny - Hubert Charewicz

Anna Sosnowska Akademickie LO Biała Podl.    
I miejsce piłka nożna dziewcząt

                                                                                                                      DYREKTORZY

Katarzyna Sierpotowska dyrektor SP Nr 9            
I miejsce - Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Ireneusz Szubarczyk dyrektor I LO                     
I miejsce - Licealiada 

Prezydent Michał Litwiniuk otrzymał podziękowanie za aktywny udział w systemie współzawodnictwa sportowego, za wspieranie programu upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży na terenie miasta.  

Galę uświetniły występy i pokazy: Barbary Łuć, Hanny Tucker, Łucji Siłakowicz, Kornelii Najdyhor, Magdaleny Bancarzewskiej, Aleksandry Kułak, MKS „ŻAK”- sekcji akrobatyki sportowej (trener Michał Biegajło).        

Pozostałe artykuły

Budujemy kolejną ścieżkę rowerową
2019-12-06

W związku z budową ścieżki rowerowej na skrzyżowaniu ulic Artyleryjskiej, Piłsudskiego, Zamkowej na wlocie od strony ulicy Piłsudskiego występuje przewężenie jezdni. Ruch drogowy w trzech kierunkach odbywa się z jednego pasa ruchu. Utrudnienia mogą potrwać do połowy przyszłego tygodnia. Prosimy o zachowanie ostrożności.

Jednokierunkowy ruch na ul. Cichej
2019-12-06

10.12.2019 r. na ul. Cichej na odcinku od ul. Nowej do ul. Przechodniej  zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy.

W Białej Podlaskiej powstaje innowacyjny model pomocy osobom bezdomnym
2019-12-03

Trwają prace nad Gminnym Modelem Wychodzenia z Bezdomności w ramach projektu „Mój Dom – kompleksowe program wsparcia wychodzenia z bezdomności w oparciu o wzorzec włoski”....

Umowa na II etap przebudowy ul. Warszawskiej podpisana
2019-12-03

3 grudnia prezydent Michał Litwiniuk oraz przedstawiciele Wykonawców podpisali umowę na II etap przebudowy ul. Warszawskiej. To inwestycja o wartości

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.