Miejsca
INTEGRALE - Detailing Sklep - kosmetyki samochodowe
21-500 Biała Podlaska
ul. Sidorska 57
Dane kontaktowe
534524576
sklep@integrale.com.pl

Czy zastanawiasz się czasem dlaczego niektóre samochody wyglądają tak dobrze mimo upływu lat? Co takiego robią ich właściciele, że auto zwraca na siebie taką uwagę? Jak utrzymać je w doskonałym stanie wizualnym przez cały rok? Odpowiedź to auto detailing, czyli zaawansowany proces mycia, oczyszczania i konserwacji każdej powierzchni samochodu. Detailingowi można poddać lakier, szyby, felgi, opony, a także całe wnętrze: kokpit, materiały i skórę. Perfekcyjny efekt to przede wszystkim zasługa wysokiej jakości kosmetyków samochodowych oraz podstawowej wiedzy jak się nimi posługiwać. By auto długo cieszyło swoim wyglądam, a jednocześnie można było samodzielnie o nie zadbać potrzebujesz raptem kilku dobrej jakości kosmetyków typu: szampon do mycia karoserii, deironizer do felg, wosk samochodowy, quick detailer do nabłyszczania lakieru i dressing do opon. Również wnętrze auta może zyskać nowy oblicze po dokładnym czyszczeniu skóry i praniu tapicerki zwieńczone niepowtarzalnym zapachem samochodowym.

Wszystko czego potrzebujesz dostaniesz w otwartym od 2012 roku sklepie detailingowym Integrale.

Doświadczenie zdobyte przez wiele lat w branży, to wiedza o dziesiątkach produktów, umiejętność użycia i doradzenia właściwego rozwiązania.

Sklep oferuje wyłącznie autokosmetyki uznanych polskich i światowych producentów: ADBL, CleanTech, FX Protect, Prostaff, Shiny Garage, Soft99, Colurlock, Koch Chemie, Fresso, Royal Pads, Sonax, Rupes, Marolex, CarPro, Zymol, Work Stuff, Aqua, Menzerna, Maxifi, Excede, California Scents, Imao, Allegrini.

Przyjdź osobiście do sklepu stacjonarnego pod adres: Biała Podlaska, Sidorska 57 lub zajrzyj na stronę sklepu internetowego https://integrale.com.pl

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.