Aktualności
Bialskie siatkarki ponownie najlepsze
2018-11-27

Siatkarki z Dziewiątki trenujące w klasie piątej sportowej o profilu piłka siatkowa zwyciężyły w turnieju mini siatkówki w Tomaszowie Lubelskim.Dziewczęta pod opieką trenera Konrada Rechnio opanowały podium zajmując pierwsze i trzecie miejsce w trójkach pokonując w finale siatkarki z Przemyśla.

Podopieczne trener Izabeli Łukaszuk również nie zawiodły. W dwójkach grała klasa czwarta, zajmując trzecie (Alicja Drąg i Amelia Kopania) i piąte miejsce ( Michalina Wołosiuk i Aleksandra Rosiak) , a klasa szósta opanowała podium zdobywając puchary za drugie (Gabriela Gryta, Kornelia Najdychor, Magdalena Stopa, Aleksandra Gałabuda, Natalia Dębowska) i trzecie miejsce (Aleksandra Buczyło, Maria Dmochowska, Karolina Roman i Julia Kopania) w kategorii czwórek, ulegając w finale drużynie z Przemyśla.

Szóstoklasistki również w Lidze Wojewódzkiej Młodziczek osiągnęły sukces , zwyciężając wszystkie mecze i awansowały do wyższej grupy rozgrywkowej.

W sobotę 1 grudnia klasy sportowe IV-VI wezmą udział w Turnieju Mikołajkowym w Lublinie.

Pozostałe artykuły

„Samoobrona kobiet – zaufaj wojsku” – ruszają zapisy na bezpłatne treningi
2023-05-15

Ministerstwo Obrony Narodowej wraz z Centralnym Wojskowym Centrum Rekrutacji i Dowództwem Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje bezpłatne szkolenia z samoobrony dla dorosłych...

Przebudowa ul. Sidorskiej
2023-04-25

Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowę na zaprojektowanie i przebudowę kolejnego odcinka ulicy Sidorskiej od al. Jana Pawła do ul. Kąpielowej.

Kolejny sukces Piksela
2023-04-24

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Spójrz Okiem Artysty - Joan Miró" !!! Wśród laureatów znalazły się młode artystki z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury!!

Dance Academy Studio zdobyło 83 medale na X Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Bielsku Podlaskim
2023-04-24

83 cennych medali przywieźli tancerze Dance Academy Studio z X Festiwalu Tańca Nowoczesnego. Turniej odbył się 23 kwietnia w Bielsku Podlaskim.

Rozdajemy flagi w Urzędzie Miasta
2023-04-24

Wraz z prezydentem Michałem Litwiniukiem zachęcamy do wywieszenia flagi podczas majowych świąt i zademonstrowania w ten sposób naszego patriotyzmu oraz przywiązania do symboli narodowych. Flagi będzie można otrzymać w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Miasta (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3) w dniach 25-28 kwietnia 2023 r. w godzinach 7.30 – 15.30.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców