Aktualności
Nauka angielskiego nie musi być nudna. Udowadniają to pracownicy Multicentrum
2018-02-06

Nauka języka angielskiego nie musi być przykrym obowiązkiem, powtarzaniem słówek i gramatyki, to przede wszystkim zabawa i dobre chęci. W Multicentrum na edukacyjnym spotkaniu English Winter Fun razem z uczestnikami zajęć udowodniono, że nauka poprzez zabawę jest możliwa.

Postanowiliśmy przenieść się w iście zimowe klimaty, dlatego też tematyka zajęć była ściśle powiązana z obecną porą roku. Walcząc w drużynach, dzieci wykonywały różne zadania w języku angielskim, tym samym zdobywały punkty. Nie każda konkurencja była prosta jak chociażby gra Tic Tac Toe, niektóre konkurencje wymagały wiele wysiłku i znajomości języka tak jak Play with a parrot czy rysowanie na podstawie instrukcji w języku angielskim.

Miłym akcentem kończącym zajęcia było własnoręczne wykonanie zimowego magnesu na lodówkę. Wiele pozytywnej energii oraz dobrego humoru towarzyszyło dzieciom podczas tego wydarzenia. Dla zwycięskiej grupy przewidziano nagrody w postaci darmowych wejściówek do sali zabaw „Fit and Fun”.

Pozostałe artykuły

I Bialskie Spotkania Genealogiczne
2024-05-27

Miejska Biblioteka Publiczna wraz z Klubem Genealogicznym „W poszukiwaniu korzeni" zapraszają na I Bialskie Spotkania Genealogiczne, które odbędą się 28 maja 2024 r. w Parku Radziwiłłowskim w godz. 12:00-18:00.

Dr Stanisław Romanowski otrzymał Order św. Równej Apostołom Marii Magdaleny
2024-05-27

Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu dr Stanisław Romanowski, autor publikacji „Prawosławny Dekanat Bialski w latach 1918-1939" otrzymał Order św. Równej Apostołom Marii Magdaleny z rąk Jego Ekscelencji Najprzewielebniejszego Abla, Prawosławnego Arcybiskupa Lubelskiego i Chełmskiego.

Dzień Matki
2024-05-26

Dziś najlepsze życzenia składamy wszystkim mamom.

Podsumowanie XXIV Przedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Puchatek”
2024-05-25

Za nami podsumowanie XXIV Przedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Puchatek”.

150-lecie Bialskiej Straży Pożarnej
2024-05-25

Uroczystość związana ze 150-leciem Bialskiej Straży Pożarnej zgromadziła na pl. Wolności wielu gości i delegacji.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.