Aktualności
Od początku wakacji bialskie autobusy kursują inaczej. Sprawdźmy nowe rozkłady
2016-07-06
Już tradycyjnie okres wakacyjny wiąże się również ze zmianą rozkładu jazdy bialskich autobusów. Nowy plan został ułożony na podstawie licznych próśb mieszkańców, nadesłanych do MZK. Uwzględnia zarówno specyfikę sezonu letniego, jak również w sposób szczególny został dostosowany  do osób kończących pracę między godziną 15.00 a 16.00.

Zwróćmy uwagę szczególnie na minutowe przesunięcia odjazdów ze wszystkich pętli. Co ważne, zmiany będą obowiązywały również od września, bo dotyczą także dni roboczych, sobót, niedziel i świąt. Dzięki nowym rozkładom autobusy będą także jeździły dłużej, bo wydłużono czas kursowania każdej linii.

POLECAMY TAKŻE: sprawdź aktualne rozkłady jazdy autobusów

Miejski Zakład Komunikacyjny przekonuje, że przesunięcia co prawda dotyczą wszystkich linii ale nie wprowadzają chaosu. W okresie „szkolnym” autobusy odjeżdżają z przystanków co 20-30 minut, a w czasie wakacji, ze względu na mniejszą ilość pasażerów, kursują co 30-40 minut. Dodatkowo zmiany dla linii kursujących w niedzielne poranki zostały podyktowane wyraźnymi prośbami mieszkańców, którzy chcą łatwiej dotrzeć na msze w bialskich parafiach.
Pozostałe artykuły

Pokaz sprzętu wojskowego
2024-03-04

6 marca 2024 roku, w godz. 11.00-15.00, w Białej Podlaskiej odbędzie się pokaz sprzętu wojskowego biorącego udział w ćwiczeniu taktycznym z wojskami NATO pod kryptonimem „DRAGON-24”.

Międzynarodowy Dzień Pisarzy
2024-03-04

W 1984 roku Międzynarodowe Stowarzyszenie Pisarzy - PEN Club założone w drugiej dekadzie XX w. ustanowiło Dzień Pisarza. Obchodzi się je od tego czasu 3 marca. Nazwa PEN Club pochodzi od pierwszych liter angielskich słów: poets, playwrights [poeci, dramatopisarze], essayists [eseiści], novelists [powieściopisarze], tworzących wyraz pen [pióro].

Dzień Promocji Zdrowia
2024-03-04

7 marca r. w godz. 10:00 - 14:00 prezydent miasta Michał Litwiniuk zaprasza na Dzień Promocji Zdrowia w Urzędzie Miasta.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2024-03-03

W Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, na uroczystościach miejskich na które zaprosił prezydent Michał Litwiniuk, uczestniczyli przedstawiciele wojska, służb mundurowych, władz...

Otwarcie wystawy pt. "Światy Widziane"
2024-03-02

Wczoraj w Bialskiej Galerii Fotografii odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pt. "Światy Widziane" autorstwa utalentowanego fotografa Andrzeja Grudnia.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.