Aktualności
Krucza już gotowa. Sfinalizowano kolejną ważną inwestycję drogową
2016-06-21
Budowę ulicy Kruczej realizowano na odcinku od skrzyżowania z ulicą Podleśną do skrzyżowania z ulicą Wyzwolenia w Białej Podlaskiej. Łączna długość odcinka to 325 metrów. Prace ruszyły już w listopadzie 2015 roku, a koniec inwestycji udało się przyspieszyć o półtora miesiąca względem wstępnych planów.

Bialskie przedsiębiorstwo Transbet wykonało nawierzchnię z krawężnikami oraz kratkami deszczowymi. Wartość wykonanych robót to blisko 560 tys. zł. Obok ukończonej już budowy ul. Górnej oraz realizowanej Al. Armii Krajowej, to najdroższa tegoroczna inwestycja drogowa miasta.
Pozostałe artykuły

Fundacja Dom Belli otrzymała wsparcie
2022-10-04

Fundacja Dom Belli realizuje zadanie publiczne w zakresie opieki nad kotami wolno żyjącymi i bezdomnymi z terenie Białej Podlaskiej - na podstawie umowy podpisanej przez prezydenta Michała Litwiniuka  z reprezentującą Fundację Izabelą Kunicką.

Motocykliści zakończyli tegoroczny sezon
2022-09-28

25 września na placu Wolności w Białej Podlaskiej odbyło się XIII Bialskopodlaskie Zakończenie Sezonu Motocyklowego.  Muzyczną atrakcją spotkania był koncert znanego bialskiego zespołu Gutter Sirens. 

Międzynarodowy sukces bialskich artystów
2022-09-27

W piątek 16 września b.r. w Sali Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego w Muzeum Okręgowym w Toruniu, odbyło się uroczyste rozdanie nagród XLIII Międzynarodowego...

Jarmark Michałowy
2022-09-24

Jarmarkiem Michałowym, jak dyktuje piękna tradycja (czerpiąca z czasów Radziwiłłów i Alba Ducalis), rozpoczęliśmy świętowanie dni naszego patrona św. Michała Archanioła.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.