Aktualności
Można już jeździć nową ul. Górną. Mieszkańcy czekali na tę inwestycję nawet kilkadziesiąt lat (WIDEO)
2016-05-16
To jedna z najdroższych inwestycji zrealizowanych w tym roku. Całość wykonanych prac pochłonęła ponad 1,1 mln zł. Projekt rozpoczęto już w październiku 2015 roku, a 10 maja odbył się oficjalny odbiór nawierzchni, na którą niektórzy z mieszkańców czekali nawet trzy dekady. Inwestycję zakończono o dwa miesiące wcześniej, niż zakładała umowa. Podobnie jak przebudowę chodnika przy ul. Sitnickiej, którym od kilku dni mogą bezproblemowo spacerować mieszkańcy.

Ulica Górna została wykonana na odcinku od ul. Podleśnej do skrzyżowania z ul. Żwirki i Wigury. Łącznie 630 metrów wraz z kanalizacją deszczową. Roboty wykonała bialska firma Tre-DROM. Na początku kwietnia ruszyły także prace na 300 metrowym odcinku chodnika przy ul. Sitnickiej, na odcinku od skrzyżowania z ul. Grunwaldzką do ul. Królowej Jadwigi. Bialska firma wykonała prace za kwotę blisko 60 tys. zł.

Pozostałe artykuły

Rusza składanie wniosków o dodatek energetyczny
2022-09-21

Zgodnie z nową ustawą o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw: Dofinansowanie mogą uzyskać osoby, które:

Kolejny graficzny sukces Piksela
2022-09-16

Pracownia Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury, działająca po kierunkiem pani Lilli Wielgan-Michaluk rozpoczęła nowy sezon artystyczny z NAGRODĄ przyznaną za I...

Jubileusz 50-lecia małżeństwa
2022-09-09

Małżonkowie – mieszkańcy miasta i gminy Biała Podlaska –

Kolejny Międzynarodowy sukces wokalistki Chwilki!
2022-09-05

W dniach 19.08-24.08.22 odbył się Międzynarodowy Festiwal Summer Camp w Słonecznym Brzegu w Bułgarii.

Rusza składanie wniosków w sprawie przyznania dodatku węglowego
2022-08-17

Dodatek węglowy otrzymasz jeśli: w Twoim gospodarstwie domowym głównym źródłem ogrzewania jest źródło opalane paliwem stałym: kocioł, kominek, koza, ogrzewacz powietrza,...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców