Fantastyczną i inspirującą lekcję historii bialskiego lotnictwa przygotowali uczniom Szkoły Podstawowej nr 3 panowie piloci Jerzy Trudzik i Franciszek Ostrowski ze Stowarzyszenia Seniorów...
Dariusz Stefaniuk postanowił wyróżnić Katarzynę Gdulę i Adriana Mostwoskiego, trenujących na co dzień w MKS Żak Biała Podlaska pod okiem Zbigniewa Bujaka. Zawodnicy stanęli na podium mistrzostw Polski juniorów w taekwondo. Z kolei Anna Starzak i Bartłomiej Bedeniuczuk z KS AZS AWF wywalczyli wysokie lokaty na mistrzostwach Polski w lekkoatletyce.
Ponadto prezydenckie stypendium otrzymała także Jowita Sieńczyk, której łupem stały się medale Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów, Głównych Mistrzostw Polski oraz na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży i Zimowych Mistrzostwach Polski w pływaniu.
Na wyróżnienie zasłużył także Dariusz Kowaluk z MKS Żak, który plasował się na wysokich lokatach w mistrzostwach Europy Juniorów w sztafecie 4x400 m, a także mistrzostwach Polski Juniorów oraz Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów.
W hali IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej rozegrano Finał Miasta w Koszykówce Dziewcząt – Licealiada
Z okazji Dnia Kobiet oraz Dnia Mężczyzn bialski oddział Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów zorganizował wyjątkowe spotkanie integracyjne. Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem prezydenta miasta Michała Litwiniuka
Miniony weekend przyniósł mieszkańcom Białej Podlaskiej dawkę wielkich emocji na boiskach i halach sportowych. Bialscy zawodnicy w różnych dyscyplinach zaprezentowali wysoką formę, walcząc o ligowe punkty i turniejowe trofea. Zwycięstwo szczypiornistów
Bialscy artyści wystąpili dla mieszkanek miasta w wyjątkowym koncercie z okazji Dnia Kobiet. Wydarzenie pod tytułem „Męskim głosem o kobietach”





