Aktualności
Z najlepszymi życzeniami dla bialczanek. 8 marca kwiaty trafiły do wszystkich kobiet
2016-03-08
Życzenia pomyślności w życiu osobistym i zawodowym, konsekwencji i samorealizacji otrzymały w liście od prezydenta Dariusza Stefaniuka panie pracujące w bialskich szkołach i przedszkolach. Bialski włodarz przekazał także kwiaty oraz podziękowania pracowniczkom innych miejskich instytucji.

8 marca najlepsze życzenia i kwiaty trafiły do rąk dyrekcji i pracowniczek bialskich przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Bialski włodarz w specjalnym liście przypominał, że jest to dzień, w którym możemy okazać wdzięczność za ciężką pracę i zaangażowanie na różnych polach. Prezydent wskazywał ponadto, że wszystkie kobiety zasługują na podziękowanie nie tylko tego jednego dnia w roku.
Pozostałe artykuły

Ulica Sarnia w budowie
2024-07-18

Trwa budowa ulicy Sarniej. Wykonawcą jest firma Tre-Drom z Białej Podlaskiej. Ulica powstaje w ramach konsekwentnie realizowanego Planu Budowy Dróg.

Zapraszamy na Wakacyjne Koncerty na placu Wolności
2024-07-18

W tym tygodniu przed publicznością wystąpi zespół Rollercoaster.

Akcja "Lato w mieście"
2024-07-18

Akcja "Lato w mieście" już od pierwszych dni wakacji cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Konkurs z okazji 115. rocznicy urodzin Bazylego Albiczuka
2024-07-17

18 lipca 1909 r. urodził się Bazyli Albiczuk, polski malarz, prymitywista.

Zawody w układaniu kostki rubika na czas
2024-07-15

W miniony weekend zakończyły się kolejne zawody w speedcubingu - dyscyplinie, która z roku na rok zyskuje na popularności.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.