Aktualności

Dzieci opanowały urząd miasta
2015-10-06

Bialski magistrat odwiedzili uczniowie pierwszej klasy Szkoły Podstawowej nr 2. Nie mogły nie skorzystać przy tym z nadarzającej się okazji do odwiedzenia sali, w której zwykle odbywają się sesje miejskiej rady. Najmłodsi spotkali się także z prezydentem, który obdarował ich pamiątkowymi prezentami. Dzieci odwdzięczyły się upominkiem i wyuczonym na tę okazję wierszykiem. 

Pozostałe artykuły

Inicjatywa „Rowerowa Stolica Polski”

W dniu 3 kwietnia 2026 r. (Wielki Piątek)

Wszystko, co kojarzy się ze zbliżającymi się świętami, można było znaleźć na  Jarmarku Wielkanocnym

2 kwietnia 2005 r. odszedł Jan Paweł II.

W minioną sobotę malownicze założenie zamkowo-parkowe Radziwiłłów stało się areną sportowych zmagań podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików U16 w Biegach Przełajowych

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.