Aktualności
Kino Letnie: oglądaliśmy polskie kino, czas na koncert
2015-08-25
Tym razem pod chmurką obejrzeliśmy debiut fabularny Olafa Lubaszenki. Publiczność bawiła się świetnie, mimo że komedia ma już swoje lata. Dobrze znane sceny i gagi wybrzmiały jednak świeżo, a my otrzymaliśmy potwierdzenie reguły, że dobre kino nigdy się nie starzeje.

„Sztos” zaliczany jest już niemal do klasyki polskiej komedii sensacyjnej, w kraju ogranej chociażby przez Juliusza Machulskiego. Film Lubaszenki świetnie wpisuje się w tę tradycję, dostarczając za każdym razem wystarczających powodów do śmiechu ale również wciągnięcia w akcję.

Widzowie poniedziałkowego Kina Letniego otrzymali też niespodziankę w postaci pokazu trailera amatorskiego dzieła bialskiej grupy Alternative Crew. Ich „Przebudzenie” będzie miało swój internetowy debiut 13 września, ale już po zajawkach można zauważyć, że zapowiada się świetne kino akcji.

Wtorkowe kino w plenerowej przestrzeni Parku Radziwiłłowskiego to już tradycyjnie wielkie wydarzenia muzyczne. Dziś usłyszymy i zobaczymy koncert Kings of Leon, zarejestrowany na londyńskiej Arenie O2 w czerwcu 2009 roku. Widowisko wydane na DVD doczekało się sześciokrotnej platyny w Australii oraz złotej płyty w USA.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na FacebookuPozostałe artykuły

Zapraszamy na Wakacyjne Koncerty na placu Wolności
2024-07-11

Już jutro o godzinie 20:00 przed publicznością wystąpi zespół RockHeads.

Święto Policji
2024-07-11

Obchody Święta Policji były okazją do podziękowania za codzienną służbę, trud i poświęcenie oraz za wsparcie funkcjonariuszy, na które zawsze możemy liczyć.

Zawody w układaniu kostki rubika na czas Cube4Fun
2024-07-10

W najbliższy piątek, sobotę i niedzielę w hali sportowej IV LO im. Stanisława Staszica odbędą się zawody w układaniu kostki rubika na czas Cube4Fun.

Wystawa 150-lecie Bialskiej Straży Pożarnej. Bezpłatne zwiedzanie z przewodnikiem!
2024-07-10

"150 lat Bialskiej Straży Pożarnej" to tytuł wystawy czasowej w Muzeum Południowego Podlasia, którą w lipcu i sierpniu będzie można zwiedzić z przewodnikiem.

Kolejna odsłona koncertu „Muzyka u Radziwiłłów”
2024-07-09

Kolejna odsłona koncertu „Muzyka u Radziwiłłów” organizowanego przez Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina w Białej Podlaskiej za nami.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców