Aktualności
Full Power Spirit na Placu. Zaczarowali i rozbujali
2015-07-04
Na Placu Wolności po raz kolejny było głośno. Tym razem za sprawą formacji Full Power Spirit, która zaprezentowała się w dwóch zaskakujących odsłonach. Najpierw akustycznie, później w tradycyjnych, oryginalnych aranżacjach. Dobrze znane hity zabrzmiały z nową świeżością.

Obok Mirasa (Mirek Kirczuk) i Dzyrooo (Marek Dzyr), założycieli bialskiej grupy, na scenie zobaczyliśmy i usłyszeliśmy Olka Pryka (beatbox) oraz Łukasza Chylińskiego (giatara i śpiew). Występ rozpoczął się oryginalnie, gdy znany utwór "Jestem" wybrzmiał w akustycznej wersji. Podobnie było przez całą pierwszą część występu, kiedy dobrze znane nuty otrzymały dodatkową fantazję i gitarowe wstawki. 

Gdy na Placu zrobiło się ciemniej, zabrzmiały z kolei dobrze znane, gramofonowe dźwięki. Przypomnieliśmy sobie "Wojownika", "Janka sprzedawcę firanek", czy "W zdrowym ciele, zdrowy duch". Bialscy artyści potwierdzili, że cały czas znajdują się w świetnej formie, a upływ lat dodaje ich muzyce uroku. W przyszłym roku grupa będzie świętowała 15-lecie istnienia. 
Pozostałe artykuły

X Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci 2023
2023-09-27

Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Wami informacją, że aż 16 filmów animowanych autorstwa wychowanków z Bialskiego Centrum Kultury, pracujących pod okiem pani Lilli...

Konkurs Internautów na ,,Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023''
2023-09-27

Rajd Rowerowy im. J.I. Kraszewskiego ma szansę zostać Najlepszym Produktem Turystycznym Województwa Lubelskiego!

Zakończenie sezonu motocyklowego w Białej Podlaskiej
2023-09-25

MOTOKRZYŚ - mnóstwo pięknych maszyn, życzliwa pogoda, mocne brzmienie zespołu Rockheads, wystawa starych aut i motocykli oraz pokaz ratownictwa strażaków z OSP Sławacinek Stary. 

Dni Patrona Białej Podlaskiej - Jarmark Michałowy
2023-09-23

Sobota upłynęła w naszym mieście pod znakiem tradycji.

Bialskie targi pracy
2023-09-22

W Bialskich Targach Pracy, wzięło udział ponad 100 wystawców, a spotkanie było okazją do poznania aktualnych ofert pracy kilkudziesięciu firm z regionu oraz uzyskania diagnozy predyspozycji zawodowych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców