Aktualności
Full Power Spirit na Placu. Zaczarowali i rozbujali
2015-07-04
Na Placu Wolności po raz kolejny było głośno. Tym razem za sprawą formacji Full Power Spirit, która zaprezentowała się w dwóch zaskakujących odsłonach. Najpierw akustycznie, później w tradycyjnych, oryginalnych aranżacjach. Dobrze znane hity zabrzmiały z nową świeżością.

Obok Mirasa (Mirek Kirczuk) i Dzyrooo (Marek Dzyr), założycieli bialskiej grupy, na scenie zobaczyliśmy i usłyszeliśmy Olka Pryka (beatbox) oraz Łukasza Chylińskiego (giatara i śpiew). Występ rozpoczął się oryginalnie, gdy znany utwór "Jestem" wybrzmiał w akustycznej wersji. Podobnie było przez całą pierwszą część występu, kiedy dobrze znane nuty otrzymały dodatkową fantazję i gitarowe wstawki. 

Gdy na Placu zrobiło się ciemniej, zabrzmiały z kolei dobrze znane, gramofonowe dźwięki. Przypomnieliśmy sobie "Wojownika", "Janka sprzedawcę firanek", czy "W zdrowym ciele, zdrowy duch". Bialscy artyści potwierdzili, że cały czas znajdują się w świetnej formie, a upływ lat dodaje ich muzyce uroku. W przyszłym roku grupa będzie świętowała 15-lecie istnienia. 
Pozostałe artykuły

Fundacja Dom Belli otrzymała wsparcie
2022-10-04

Fundacja Dom Belli realizuje zadanie publiczne w zakresie opieki nad kotami wolno żyjącymi i bezdomnymi z terenie Białej Podlaskiej - na podstawie umowy podpisanej przez prezydenta Michała Litwiniuka  z reprezentującą Fundację Izabelą Kunicką.

Motocykliści zakończyli tegoroczny sezon
2022-09-28

25 września na placu Wolności w Białej Podlaskiej odbyło się XIII Bialskopodlaskie Zakończenie Sezonu Motocyklowego.  Muzyczną atrakcją spotkania był koncert znanego bialskiego zespołu Gutter Sirens. 

Międzynarodowy sukces bialskich artystów
2022-09-27

W piątek 16 września b.r. w Sali Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego w Muzeum Okręgowym w Toruniu, odbyło się uroczyste rozdanie nagród XLIII Międzynarodowego...

Jarmark Michałowy
2022-09-24

Jarmarkiem Michałowym, jak dyktuje piękna tradycja (czerpiąca z czasów Radziwiłłów i Alba Ducalis), rozpoczęliśmy świętowanie dni naszego patrona św. Michała Archanioła.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.