Aktualności

Zostanie przywrócony ruch na odcinku al. Jana Pawła II od ul. Parkowej do ul. Sidorskiej.
2025-03-20
Informujemy, że 20 marca 2025 r. (czwartek) do ruchu zostanie przywrócony odcinek Al. Jana Pawła II od ul. Parkowej do ul. Sidorskiej.
 
Na skrzyżowaniu ulic Parkowej i al. Jana Pawła II będą trwały prace związane z przebudową kanalizacji deszczowej. W związku z tym ul. Parkowa na odcinku od ul. Mickiewicza do al. Jana Pawła II zostanie wyłączona z ruchu pojazdów.
 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności poruszając się przez plac budowy oraz o stosowanie się do czasowej organizacji ruchu.
Pozostałe artykuły

Fantastyczną i inspirującą lekcję historii bialskiego lotnictwa przygotowali uczniom Szkoły Podstawowej nr 3 panowie piloci Jerzy Trudzik i Franciszek Ostrowski ze Stowarzyszenia Seniorów...

W hali IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej rozegrano Finał Miasta w Koszykówce Dziewcząt – Licealiada

Z okazji Dnia Kobiet oraz Dnia Mężczyzn bialski oddział Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów zorganizował wyjątkowe spotkanie integracyjne. Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem prezydenta miasta Michała Litwiniuka

Miniony weekend przyniósł mieszkańcom Białej Podlaskiej dawkę wielkich emocji na boiskach i halach sportowych. Bialscy zawodnicy w różnych dyscyplinach zaprezentowali wysoką formę, walcząc o ligowe punkty i turniejowe trofea. Zwycięstwo szczypiornistów

Bialscy artyści wystąpili dla mieszkanek miasta w wyjątkowym koncercie z okazji Dnia Kobiet. Wydarzenie pod tytułem „Męskim głosem o kobietach”

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.