Aktualności
Nowy skarbnik miasta. Zobacz, kto policzy miejskie pieniądze
2015-07-01

Bialski Urząd Miasta będzie miał nowego skarbnika. Wyboru Marty Juchnikowskiej dokonała rada miasta na ostatniej sesji. 36-letnia urzędniczka dotychczas pełniła te same obowiązki w Terespolu. Swoją pracę rozpocznie 1 sierpnia.

Juchnikowska, rocznik 1979, studiowała ekonomię na Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Warszawie. Swoją karierę naukową kontynuowała na Akademii Podlaskiej w Siedlcach, gdzie obroniła pracę magisterską na kierunku zarządzanie i marketing. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe w zakresie finansów i rachunkowości przedsiębiorstw na Uniwersytecie w Białymstoku oraz studia podyplomowe w Akademii Liderów Samorządowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Od ośmiu lat jest skarbnikiem miasta Terespol. Wcześniej przez trzy lata pracowała jako główna księgowa w Miejskiej Służbie Drogowo-Mostowej w Terespolu oraz przez rok jako główna księgowa Przedszkola Miejskiego w Terespolu. Przez rok była także sekretarzem Publicznego Gimnazjum nr 1 w Terespolu.

Nowa skarbnik miasta posiada Certyfikat Księgowego wydany przez Ministerstwo Finansów.

Pozostałe artykuły

Zapraszamy na Wakacyjne Koncerty na placu Wolności
2024-07-18

W tym tygodniu przed publicznością wystąpi zespół Rollercoaster.

Akcja "Lato w mieście"
2024-07-18

Akcja "Lato w mieście" już od pierwszych dni wakacji cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Konkurs z okazji 115. rocznicy urodzin Bazylego Albiczuka
2024-07-17

18 lipca 1909 r. urodził się Bazyli Albiczuk, polski malarz, prymitywista.

Zawody w układaniu kostki rubika na czas
2024-07-15

W miniony weekend zakończyły się kolejne zawody w speedcubingu - dyscyplinie, która z roku na rok zyskuje na popularności.

Kolejny seans Kina Letniego w Amfiteatrze
2024-07-15

Zapraszamy na kolejny wieczór filmowy w Amfiteatrze Dziś na dużym ekranie zobaczyny włoską komedię w reżyserii Paolo Genovese - "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie".

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.