News
Zakończono konkurs historyczny "Moje miasto - Biała Podlaska"
2015-05-20

"Mała ojczyzna" to miasto, w którym żyjemy, zachowywanie wartości, które należy aktualizować i przechowywać, ponieważ inaczej zaginą. Współczesne pokolenie Polaków coraz rzadziej wraca myślą do historii swojego kraju i ludzi, którzy pasje twórcze związali z naszym regionem.

Aby rozbudzić zainteresowania naszą "Małą ojczyzną" w Szkole Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej zorganizowano konkurs historyczny "Moje miasto - Biała Podlaska". Składał się z dwóch etapach. W pierwszym, który odbył się 23 kwietnia wzięło udział 34 uczniów. Do finału zakwalifikowało się 10 uczniów, którzy 11 maja przystąpili do ostatecznych zmagań.

Najlepszy okazał się Adrian Majewski z klasy V d. Drugie miejsce zajął Szymon Dębowski z VIe, natomiast trzecie miejsce zajęła Weronika Dzięcioł z IVd. Uczniowie zdobywają wiedzę pod czujnym okiem nauczyciela historii i społeczeństwa dr Dariusza Sikory.

Pozostałe artykuły
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców