News
Quizy, tańce i popisy wokalne
2015-05-28
„Bawmy się razem” - pod takim hasłem 24 maja odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 9 i Publiczne Gimnazjum nr 6 w Białej Podlaskiej. Patronat Honorowy festynu był prezydent Dariusz Stefaniuk.

Nie zabrało atrakcji dla dzieci i dorosłych: Miasteczko Ruchu Drogowego, zwiedzanie bojowego wozu straży pożarnej, pokaz sprzętu policyjnego, przejażdżki motocyklem, konkursy z nagrodami i dużo dobrej zabawy – to tylko kilka z nich.

Nie zabrakło quizów, tańców i popisów wokalnych. Podczas imprezy można było zrobić kolorowy makijaż, zjeść watę cukrową, nauczyć się udzielania pierwszej pomocy, wziąć udział w wielu zabawach i konkurencjach przygotowanych dla starszych i młodszych.

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymali dyplomy i upominki. Fundatorami głównych nagród było Biuro Podróży „Mario Presto” oraz NoveKino Merkury.
Pozostałe artykuły
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.