News
Bialska młodzież z wizytą na Białorusi
2015-05-19

Cezary Kirczuk i Katarzyna Jarocka od 8 do 12 kwietnia uczestniczyli w międzynarodowym forum "Młodzież z bliźniaczych miast Brest". W konferencji uczestniczyła młodzież z Rosji, Ukrainy, Polski, Holandii i Niemiec. Głównym celem była wymiana doświadczeń młodzieży.

Dwuosobowa, polska reprezentacja przybliżyła m.in. historię miasta, ofertę edukacyjną a przede wszystkim działalność Młodzieżowej Rady Miasta. Reprezentanci Białej Podlaskiej mieli okazję m.in. zwiedzenia Twierdzy Brzeskiej oraz zapoznania się z atrakcjami historycznymi i kulturalnymi jednego z największych białoruskich miast.

Aby uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu należało wziąć udział w konkursie organizowanym przez Młodzieżową Radę Miasta Biała Podlaska i nagrać filmik w języku rosyjskim promujący Białą Podlaską. Z inicjatywą konkursu wyszedł prezydent Dariusz Stefaniuk.

Pozostałe artykuły
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.