Aktualności
Biała Podlaska na międzynarodowych targach pracy w Terespolu
2019-04-09

Prezydent Michał Litwiniuk objął Honorowym Patronatem II Międzynarodowe Targi Edukacji i Pracy w Terespolu organizowane przez  CEiPM OHP w Roskoszy. Celem targów była prezentacja możliwości lokalnych rynków pracy w strefie przygranicznej Polski, Białorusi i Ukrainy.

Prezydent Białej Podlaskiej i Magdalena Mikołajczak z Referatu Wspierania Przedsiębiorczości rozmawiali z uczestnikami targów o uwarunkowaniach balskiego rynku pracy. Gośćmi wydarzenia byli m.in. Wasil Kurlowicz, konsul Republiki Białoruś w Białej Podlaskiej, Piotr Kozakiewicz, konsul generalny RP w Brześciu oraz przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego.

Na targi przybyła młodzież szkolna z powiatu bialskiego, a swoje oferty przedstawiło wiele firm z powiatu, spoza powiatu i działających w brzeskiej strefie ekonomicznej.

Pozostałe artykuły

Flagi narodowe dla mieszkańców Białej Podlaskiej
2019-04-25

W Urzędzie Miasta Biała Podlaska od dziś do wtorku włącznie bialczanie mogą odebrać flagę w głównej sali UM w Biurze Obsługi Klienta.

Komunikat Państwowej Komendy Miejskiej w Białej Podlaskiej
2019-04-25

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej zwraca uwagę na konieczność monitorowania stanu technicznego instalacji i urządzeń, w szczególności instalacji elektrycznych, gazowych, kominowych i urządzeń grzewczych, będących główną przyczyną zagrożenia pożarem.

Ponad 7 tysięcy zł dla stowarzyszenia Wspólny Świat po meczu charytatywnym
2019-04-25

W charytatywnym meczu na rzecz stowarzyszenia Wspólny Świat zagrały drużyny Miasto Biała Podlaska i PZPN. Jego organizatorem był Zakład Karny w Białej Podlaskiej. To jedna z wielu imprez organizowanych w celu wsparcia osób z autyzmem. Stowarzyszenie buduje ośrodek dla swoich podopiecznych.

Zaproszenie na uroczystości miejskie 3 i 12 maja
2019-04-23

Prezydent Michał Litwiniuk zaprasza  na miejskie uroczystości związane ze Świętem Narodowym Trzeciego Maja i Świętem 34. Pułku Piechoty.

Szafki w bialskich szkołach dla najmłodszych uczniów
2019-04-23

Od 1 września br. wszyscy uczniowie klas 1-3 bialskich szkół będą przechowywać podręczniki i pomoce szkolne w specjalnie do tego przeznaczonych szafkach. Prezydent Michał Litwiniuk zwrócił uwagę na konieczność wdrażania działań prozdrowotnych – wiemy, jak poważnym problemem jest przeciążenie dziecięcych kręgosłupów. 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.