Usterka
W realizacji
Według otrzymanej informacji z Wydziału Dróg lustro zostanie zamontowane po wykonaniu projektu stałej organizacji ruchu
19 lutego 2019, 7:33
Na skrzyżowaniu ulicy Wspólnej i Zielonej dochodzi często do niebezpiecznych sytuacji w ruchu drogowym. Samochody wyjeżdżające z ulicy Wspólnej w Zieloną mają bardzo słabą widoczność i muszą wjeżdżać częścią samochodu na skrzyżowanie aby zobaczyć czy nie nadjeżdża inny pojazd. Świetnym rozwiązaniem byłoby zainstalowanie lustra drogowego, które posłuży rozwiązaniu tej problemowej sytuacji. Lustro może być zaczepione na słupie oświetleniowym. Dodam jeszcze, że z tych dróg korzysta bardzo dużo dzieci z racji bliskości ze Szkołą Podstawową nr 3.

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.