Usterka
W realizacji
trasa od Parku Radziwiłła do mostu- ulica Zamkowa, po prawej str chodnika "w dole"- na zieleni: - od razu za płotem parku śmieci rozsypane na kilku metrach - naprzeciwko wjazdu do Wod- Kanu (cały czas po prawej stronie idąc od miasta w str mostu ul Zamkową) śmieci - "zjazd"w dół- śmieci (jakiś czas temu były tam prace i robotnicy jedli śniadania..) - przy schodkach koło mostu w dół - śmieci, jakaś reklamówka śmieci rozsypana - 2 metry od brzegu rzeki- śmieci, widać stojąc na moście Proszę o uprzątnięcie zaniedban. Bardzo negatywny obraz miasta zaśmieconego w terenie zielonym, który powinien być wizytówką miasta. Spacer z przyjezdnymi ta trasą nie świadczy najlepiej o mieście. (tak, nie wszyscy jeżdżą samochodami). Z góry dziękuję PS. niestety zbyt mały format pliku, który można dodać nie pozwala mi dodać zdjęć

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.