Usterka
Ukończone
Śmieci zostały zabrane
19 lutego 2019, 11:1
Worki pełne śmieci zostały wyrzucone do rowu oraz kilkadziesiąt metrów dalej po drugiej stronie ulicy. Ewidentnie wyrzucone przez tą samą osobę, razem około 10 worków. Moje zgłoszenie dotyczy nie tylko prośby o sprzątnięcie ale także próbę ustalenia sprawcy.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.