Usterka
Ukończone
Witam. Na rondzie Żołnierzy Wyklętych nie ma rozrysowanych oznaczeń poziomych (pasów do skrętów) i codziennie dochodzi tam do nie bezpiecznych sytuacji. Ludzie jeżdżą jak chcą. Czy da się coś z tym zrobić?
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.