Usterka
Ukończone
Zgłaszam uszkodzenie nawierzchni chodnika, zapadła się kostka prawdopodobnie pod kostka jest kanał wykonany przez szczura, w pobliżu dziury jest studzienka kanalizacyjną. Uszkodzony chodnik jest na ul. 34 Pułku Piechoty 26
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.