Usterka
Ukończone
Na ulicy Dokudowskiej brak jest przedszkola. Oświetlenie na przedmiotowej ulicy jest częściowe tylko od ul. Łomaskiej. Na pozostałym odcinku brak latarni. Sprawdzenie poprawności świecenia oświetlenia zostało zlecone Zakładowi Energetycznemu Biała Podlaska.
13 lutego 2019, 14:23
Witam na ul. Dokudowskiej na zakęcie obok przedszkola (mapka) jak co roku na jesień prawdopodobnie zalana jest wodą latarnia oświetlenia ulicznego proszę o usunięcie usterki. Pozdrawiam
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.