Usterka
W realizacji
Zgłoszenie zostało przekazane do Komunalnika
10 października 2018, 14:6
Skrzyżowanie Twarda -Daleka. NADAL leży szkło na poboczu i chodniku. Rowerzyści nadal w każdej chwili mogą podziurawic opony. Zostało to uprzątnięcie b powierzchownie i powiem kolokwialnie "na odwal ".Standard poniżej jakiejkolwiek normy i brak wyobraźni. Skończy się tym, że trzeba będzie samemu przyjść ze zmiotką bo służby sprzątajace nie potrafią sprzątać Niestety tak mały format dodawania zdj nie pozwala mi dołączyć dokumentacji

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.