Usterka
Ukończone
skrzyżowanie Twarda- Daleka zepchnięte na skraj jezdni plastik i potłuczona szyba stłuczka szklana też na chodniku na odległość ok 3 m leży od x czasu już
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.