Usterka
Ukończone
już raz zglaszałem problem palenia smieci na pobliskich działkach przy ul Rzeczne bylo dwa dni spokoju znowu nieznosny smór i dymy , Problem jest dla mnie prosty do załatwienia dla urzędu widac już nie Gdzie wasza straż miejska utrzymywana z naszych podatków poza rozlepieniem plakatów nic nie zrobili, Prosze napisac kiedy nas mieszkanców ul Rzecznej potraktujece poważnie i pobliskie ogrody dzialkowe przestana nas truc ,czywiscie jesli to nie przerasta bialskiego urzędu bo widac przerasta
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.