Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (1)

Pokaż

Ścieżka rowerowa

2018-08-31 15:23:03
problemy rowerzystów związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

W załączniku przesyłam zdjęcie ścieżki rowerowej przy ul. Północnej. Jak wynika ze zdjęcia stan ścieżki pozostawia wiele do życzenia. W dużej części jest zarośnięta i to nie tylko w miejscu...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców