Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (1)

Pokaż

Ciemności w pobliżu przystanku autobusowego

2018-09-18 21:44:37
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Prawdopodobnie spalona żarówka w oświetleniu drogi, najbliższy adres przy latarni to Al. Tysiąclecia 22AB Latarnia znajduje się po przeciwnej stronie do przystanku nr Al. 1000-lecia 02.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.