Aktualności
"Szóstka" na 6 - Dzień Otwarty w SP nr 6
2019-03-06

W niedzielę  3 marca  w Szkole Podstawowej nr 6 odbył się Dzień Otwarty pod hasłem ”Szóstka na 6”. Na gości czekały warsztaty,  zajęcia z wykorzystaniem najnowszych technologii multimedialnych (zadania z ozobotami). Dzieci brały udział w zabawach matematycznych i językowych z tablicą interaktywną. Uczestniczyły w zajęciach plastyczno-technicznych, sprawdzały logiczne myślenie, biorąc udział w grach stolikowych.

Gościom oprowadzanym przez nauczycieli po szkole zaprezentowano ofertę edukacyjną oraz bazę dydaktyczną dla uczniów klas I–III oraz oddziałów przedszkolnych, a także ofertę dla II etapu edukacyjnego, tj. laboratorium przyrodnicze, angielski z tablicą interaktywną, zajęcia z tabletami i robotami, kreatywną matematykę i koło szachowe.

Szkoła Podstawowa nr 6 ma bogate tradycje sportowe, nie mogło więc zabraknąć zajęć sportowych na hali przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem najmłodszych i ich rodziców.

Bardzo ważnym elementem spędzania czasu poza lekcjami w szkole jest świetlica, biblioteka z kącikiem czytelniczym, które także zostały udostępnione wszystkim odwiedzającym.

Rodzice mogli porozmawiać z pedagogiem, psychologiem, nauczycielami i dyrekcją szkoły i uzyskać odpowiedzi na interesujące ich pytania. W tym dniu dyżur pełniła logopeda, która przebadała dzieci testem logopedycznym i udzieliła kilku wskazówek rodzicom.

Szkoła Podstawowa nr 6 łączy doświadczenie z nowoczesnością. To miejsce, gdzie można rozwijać zainteresowania, realizować pasje, a także zdobywać nowe doświadczenia
i poznawać świat.

Szczegółowa oferta oraz zasady rekrutacji znajdują się na stronie Szkoły Podstawowej nr 6

http://sp6micek.pl/rekrutacja-do-zso-nr-2/

Pozostałe artykuły

Upamiętnienie uczniów tajnego nauczania rozstrzelanych w marcu 1944 r.
2019-03-18

W niedzielę 17 marca naczelnik Wydziału Edukacji dr Stanisław Romanowski, dyrektor I LO im. J.I. Kraszewskiego Ireneusz Szubarczyk oraz przedstawiciele licealistów złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą rozstrzelanie w marcu 1944 r. uczniów tajnego nauczania. Tablica znajduje się przy kościele św. Antoniego. Rozstrzelani należeli do partyzanckiego oddziału Konfederacji Narodu.

Nowe inwestycje, nowe miejsca pracy w Alu Team
2019-03-15

14 marca przedstawiciele Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przekazali właścicielom firmy AluTeam Polska, Horstowi i Thomasowi Schneiderom,  Decyzję o wsparciu przedsiębiorcy...

Kompleksowa pomoc dla bezdomnych
2019-03-15

Miasto Biała Podlaska w partnerstwie z Polską Fundacją Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego "OIC Poland" z siedzibą w Lublinie przygotowują się do realizacji projektu "Mój dom - kompleksowy program wsparcia wychodzenia z bezdomności w oparciu o wzorzec włoski”.

Stypendia sportowe przyznane!
2019-03-13

11 marca prezydent Michał Litwiniuk wręczył stypendia bialskim sportowym diamentom. Stypendia sportowe przyznawane są osobom wyróżniającym się osiągnięciami w działalności sportowej.

Miasto odzyskało 2 miliony za nienależyte wykonanie kontraktu na budowę stadionu
2019-03-12

Dla bialczan to bardzo ważna informacja - na konto miasta wpłynęły prawie 2 mln za nienależyte wykonanie kontraktu na budowę stadionu.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.