Aktualności
Kolejne bardzo udane wakacje w Multicentrum
2018-09-04

Wzorem ubiegłych lat Multicentrum Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej, z myślą o dzieciach spędzających wakacje w mieście, zorganizowało wiele atrakcyjnych zajęć, z których każdy niezależnie od wieku i zainteresowań mógł wybrać coś dla siebie. Zajęcia dla osób indywidualnych odbywały się od wtorku do piątku, natomiast w poniedziałki placówka przyjmowała grupy zorganizowane.

Uczestnicy wakacyjnych spotkań w Multicentrum brali udział w zajęciach, podczas których wykonywali doświadczenia i eksperymenty z zakresu chemii i fizyki oraz analizowali ich wyniki, obserwowali preparaty biologiczne pod mikroskopem, poznawali świat roślin i zwierząt, odkrywali tajemnice ludzkiego ciała, poznawali język angielski z wykorzystaniem multimedialnych i interaktywnych pomocy dydaktycznych oraz przygotowywali różnotematyczne prace graficzne. Uczestniczyć można było również w warsztatach związanych z programowaniem i robotyką, a także sztuką kaligrafii.

W ofercie Multicentrum nie zabrakło także propozycji dla najmłodszych dzieci, które wzięły udział w zajęciach pobudzających wyobraźnię i kreatywność, podczas których wykorzystywane były bezpieczne aplikacje i nowoczesny sprzęt komputerowy.

Podsumowując, w czasie dwóch wakacyjnych miesięcy, w Multicentrum odbyły się 124 spotkania o różnej tematyce, w których wzięło udział ponad 1100 dzieci i młodzieży. Natomiast łącznie placówkę odwiedziło i z jej zasobów w okresie wakacji w różnoraki sposób skorzystało ponad 3000 osób.

Multicentrum Miejskiej Biblioteki Publicznej dziękuje wszystkim osobom korzystającym z wakacyjnej oferty i zaprasza do udziału w kolejnych przygotowywanych przez placówkę działaniach.

Pozostałe aktualności

Informacja o uruchomieniu syren alarmowych w Białej Podlaskiej w dniu 19.01.2019 r.
2019-01-18

Informujemy, że 19 stycznia br. o godz. 12.00 w Białej Podlaskiej zostaną włączone syreny. Będzie to symboliczne uczczenie pamięci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Bialczanie łączą się w bólu z mieszkańcami Gdańska
2019-01-14

Śmierć Prezydenta Pawła Adamowicza napełnia wszystkich bialczan ogromnym bólem. Pragnę w imieniu mieszkańców naszego miasta złożyć kondolencje Jego Rodzinie, Przyjaciołom, wszystkim...

Prace nad uszczegółowieniem projektu amfiteatru
2019-01-09

Zakończenie prac nad projektem przewidziano na 21 stycznia b.r.

PGE Dystrybucja S.A. zawiadamia o planowanych wyłączeniach prądu
2019-01-07

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu znajdują się na stronie internetowej PGE Dystrybucja S.A.: https://pgedystrybucja.pl/Dla-Klienta/wylaczenia/Newsletter-z-informacjami-o-wylaczeniach.

Pomoc I LO dla Wspólnego Świata
2019-01-07

W dniach 10-14 grudnia 2018 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. J.I. Kraszewskiego odbył się tradycyjny kiermasz świąteczny. Celem akcji była pomoc w pozyskaniu funduszy na budowę pierwszego...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.