Aktualności

Wielka impreza w rytmach lat 90. na lotnisku! Bialczanie pożegnali wakacje
2016-08-29

To był największe przedsięwzięcie muzyczne w historii miasta. Na jednej scenie zobaczyliśmy największe gwiazdy ostatniej dekady ubiegłego stulecia: Fun Factory, Dr. Albana czy Rednex, a wszystko z wysmakowaną oprawą, efektownym oświetleniem i perfekcyjnym nagłośnieniem.

Patrole ruszyły w trasę. Wielkimi krokami nadchodzi 90’Festival on Tour! (WIDEO)
2016-07-15

Od kilku dni w Białej Podlaskiej można zauważyć auta promujące wielkie wydarzenie muzyczne. Festiwalowy patrol ruszył w trasę i w ciągu półtorej miesiąca odwiedzi większość najważniejszych miejscowości i wydarzeń w regionie. Wszystko po to, aby o 90’ Festival on Tour dowiedziało się jak najwięcej osób. Specjalnie oklejone pojazdy wyjechały z bialskiego salonu firmy Carsed.

Festiwal rodem z lat 90. zbliża się wielkimi krokami. Tańsze bilety w sprzedaży do 1 lipca! (WIDEO)
2016-06-29

Dobra informacja dla fanów eurodance z lat 90. Organizatorzy 90 Festival On Tour w Białej Podlaskiej wydłużyli okres sprzedaży tańszych biletów. Jeszcze tylko kilka dni, do 1 lipca, można będzie nabyć je w specjalnej, promocyjnej cenie. Wielkie widowisko muzyczne odbędzie się 27 sierpnia na bialskim lotnisku.

Rednex zamiast Mr. President. Podczas sierpniowego festiwalu usłyszymy jeden z największych przebojów lat 90!
2016-03-11

Grupa znana jest z dynamicznego hitu w stylu country, który w połowie ostatniej dekady XX wieku królował na listach przebojów. Szwedzcy artyści zastąpią w Białej Podlaskiej zespół Mr. President, który ze względu na ważny zagraniczny występ telewizyjny musieli zmienić plany koncertowe.

To już ostatnia szansa. Kup bilet na 90' Festival on Tour w najbardziej atrakcyjnej cenie!
2016-02-23

To już ostatnia szansa na kupienie biletu w najniższej cenie. Tylko 29 zł będzie kosztował bilet na 90' Festival on Tour w Białej Podlaskiej do końca lutego. Wejściówki można kupić m.in. w bialskich klubach kultury i Empiku. Od marca cena biletu wzrośnie do 40 zł. 

Ruszyła sprzedaż biletów na 90’ Festival on Tour! Do końca lutego będzie najtaniej (WIDEO)
2016-02-01

Tylko 29 zł kosztuje wejściówka na wielką imprezę rodem z lat 90. Przypomnijmy, że 27 sierpnia na bialskim lotnisku usłyszymy i zobaczymy takie gwiazdy jak Mr. President, Dr. Alban czy Fun Factory. W pierwszej puli bilety będą tańsze aż o połowę. Warto się pospieszyć, bo z miesiąca na miesiąc cena będzie rosła.

Tego słuchaliśmy w latach 90. Europejskie gwiazdy wystąpią na bialskim lotnisku!
2016-01-21

Mr. President, Dr. Alban i Fun Factory – to tylko niektóre z gwiazd 90. Festiwal, który 27 sierpnia odbędzie się na terenie bialskiego lotniska. Bezprecedensowe wydarzenie muzyczne będzie najgłośniejszą imprezą w tej części kraju i pierwszą w historii miasta z tak doborową obsadą artystów na jednej scenie.

"90 Festival on Tour" w Białej Podlaskiej
2016-01-20

Dzięki staraniom prezydenta Dariusza Stefaniuka, przy współpracy z Exto Music Event Agency (głównego organizatora imprezy) w stolicy południowego Podlasia odbędzie się bezprecedensowe w skali kraju wydarzenie, odwołujące się do muzyki lat 90. To będzie największa tegoroczna impreza na ścianie wschodniej.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.