Aktualności

Rozstrzygnięto rejonową i miejską rywalizację w tenisie stołowym
2017-02-13

W rejonowym finale licealiady drużynowego tenisa stołowego najlepsze wśród dziewcząt okazały się zawodniczki IV LO im. S. Staszica, a wśród chłopców nie miała sobie równych drużyna bialskiego ZDZ. Zwycięzcy i drugie drużyny z obu kategorii wezmą udział w finale wojewódzkim, który zostanie rozegrany 23 lutego w Kocudzy.

Po raz kolejny pobiegną wilczym tropem. Trwają zapisy do biegu
2017-02-08

W ostatnią niedzielę lutego już tradycyjne będziemy wspominać żołnierzy wyklętych. Z tej okazji przy bialskim zakładzie karnym odbędą się oficjalne uroczystości, których zwieńczeniem będą biegi: symboliczny na dystansie 1963 m oraz 5 km. Wciąż można zapisywać się do udziału w biegach. Liczba miejsc jest ograniczona.

Poznaliśmy zwycięzców powiatowego finału halowej piłki nożnej
2017-02-08

W finale powiatu bialskiego halowej piłki nożnej chłopców rozegranym w hali Szkoły Podstawowej w Sworach zwyciężyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z Międzyrzeca Podlaskiego. Na drugim miejscu uplasowali się uczniowie terespolskiej SP nr 1. W meczu o 3. Miejsce łomaska podstawówka pokonała po rzutach karnych zawodników gospodarzy.

Kolejny projekt Legii Warszawa w Białej Podlaskiej (WIDEO)
2017-02-01

Po sukcesie Piłkarskich Przedszkoli, Legia Warszawa rozszerza swoją ofertę w Białej Podlaskiej o zajęcia skierowane do chłopców i dziewczynek w wieku od 6 do 14 lat. To kolejna szansa na zdobywanie nowych umiejętności pod czujnym okiem trenerów "Wojskowych", rozwój i świetną zabawę!

Staszic najlepszy w piłce halowej
2017-02-01

W miejskim finale licealiady halowej piłki nożnej chłopców najlepsi okazali się uczniowie IV LO im. S. Staszica w Białej Podlaskiej. Drużyna otrzymała puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego i awans do rozgrywek rejonowych. Zawodom patronuje prezydent Dariusz Stefaniuk.

Bialskie akademiczki najlepsze w województwie!
2017-01-23

Dziewczyny z AZS PSW Biała Podlaska zajęły pierwsze miejsce w finałach Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego. W decydującym starciu nie dały żadnych szans rywalkom, rozbijając UMCS Lublin 6:1. Wcześniej w półfinale pokonały Politechnikę Lubelską 3:0. Zawody rozegrano na obiektach Państwowej Szkoły Wyższej.

Bialska drużyna siatkówki z sukcesem w ogólnopolskim turnieju
2016-12-20

10 i 11 grudnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 i Szkole Podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej rozegrano X Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kadetów i Młodzików. Do rywalizacji stanęło 16 zespołów, w których zagrało ponad dwustu zawodników. Świetnie spisali się reprezentanci UKS Serbinów, którzy pod wodzą Macieja Sobieraja i Pawła Wasiaka wywalczyli I miejsce.

Powstanie nowy stadion dla Białej Podlaskiej. Zobacz projekt nowej bialskiej areny (WIDEO)
2016-12-16

W czwartek odbyło się spotkanie dla wszystkich mieszkańców, poświęcone budowie nowego stadionu dla Białej Podlaskiej. Obiekt powstanie na miejscu obecnego stadionu MKS Podlasie, a prace według planu mają przebiegać w kilku etapach. Domyślnie trybuny mają pomieścić 7 tysięcy widzów! Skorzystają jednak nie tylko kibice, ale również m.in. uczniowie bialskiego Ekonomika.

Wyłoniono najlepszych szachistów
2016-11-28

25 listopada w hali Szkoły Podstawowej nr 2 odbył się miejski finał w drużynowych szachach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W 15-minutowych partiach najlepsi okazali się uczniowie gospodarzy pod kierunkiem Tomasza Arasymowicza, zdobywając puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego. Zwycięzcy awansowali do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 6 grudnia w Zamościu.

Reprezentacja Polski trenowała w Białej Podlaskiej
2016-11-28

Od 22 do 25 listopada w mieście trwało zgrupowanie zawodniczek seniorskiej reprezentacji piłki nożnej kobiet. Panie trenowały na boisku Szkoły Trenerów PZPN, przygotowując się do towarzyskiego meczu w Łęcznej z Białorusią, kończącego intensywny rok piłkarek. Reprezentantki nie zawiodły pokonując sąsiadki zza wschodniej granicy 4:0. Na boisko zawodniczki wyprowadziły dzieci z bialskiej Akademii Młodych Orłów.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.