Aktualności

Siatkarskie sukcesy Jagiellończyka. Mamy awans do półfinału mistrzostw Polski!
2018-06-18

Siatkarki UKS Jagiellończyk wywalczyły awans do półfinału Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej w kategorii kadetek. Organizatorem Mistrzostw Województwa był Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej w Lublinie. W turnieju wzięło udział 11 zespołów. Pucharowy system rozgrywek jest bardzo trudny dla zawodniczek walczących nie tylko z przeciwnikiem, ale także z wiatrem, słońcem, parzącym w stopy piachem.

Szpilki znów na trasie. Druga edycja nietypowego biegu
2018-06-15

Już 30 czerwca w Białej Podlaskiej odbędzie się po raz drugi bieg w szpilkach - zarówno  dla kobiet jak i mężczyzn. Warunkiem jest założenie szpilek o wysokości obcasa minimum 7 centymetrów, co tuż przed biegiem sprawdzi specjalna komisja.

Bialscy studenci na pikniku olimpijskim
2018-06-12

Studenci i nauczyciele bialskiej AWF uczestniczyli w organizacji pikniku olimpijskiego w Parku Kępa Potocka na warszawskim Żoliborzu. To impreza promująca aktywny styl życia, zdrowie, sport i olimpizm w ramach zasad Fair Play, a także stwarzająca możliwość czynnego uczestnictwa w programie sportowym osobom w każdym wieku. 

Międzynarodowe sukcesy tancerzy Dance Academy Studio
2018-06-11

50 osobowa grupa bialskich tancerzy z Dance Academy Studio reprezentowało Polskę na Międzynarodowym Festiwalu Tańca Nowoczesnego. Bialczanie kolejny raz pokazali klasę zdobywając cztery cenne puchary. Największy w Polsce, 44 Międzynarodowy Festiwal Tańca Nowoczesnego zorganizowano na terenie Kompleksu Hotelowego "Nad Zalewem" w Wasilkowie.

Młode piłkarki AZS PSW mistrzyniami Polski
2018-06-11

W Łodzi odbył się turniej finałowy Mistrzostw Polski Młodziczek (U-13). Zespół AZS PSW prowadzony przez trenera Marka Kalinowskiego pokonał w finale po rzutach karnych drużynę gospodarzy SMS Łódź. W regulaminowym czasie było 0-0.

Bialscy harcerze nie chodzą z byle kim
2018-06-11

Kolejne ciekawe przedsięwzięcie w II Szczepie Harcerskim „Genus” w Białej Podlaskiej. W maju i czerwcu na zbiórkach w 13. Bialskiej Grunwaldzkiej Drużynie Harcerskiej „Astus” im. ks. Edmunda Barbasiewicza, 20. Bialskiej Drużyny Starszoharcerskiej „Sollers” oraz 24. Bialskiej Drużyny Wędrowniczej „Inventa” gościł Piotr Wetoszka - mistrz Europy w nordic walking, funkcjonariusz służby celno-skarbowej.

Siatkarskie sukcesy Serbinowa i Jagiellończyka
2018-06-08

W Świdniku odbył się wojewódzki finał zawodów z cyklu Kinder + Sport w minisiatkówce chłopców. Wśród 22 startujących drużyn w trzech kategoriach wiekowych znalazło się siedem zespołów UKS Serbinów Biała Podlaska. Z sukcesami zawody zakończyły rownież dziewczęta z Jagiellończyka.

Bialczanie wicemistrzami Polski w piłce ręcznej
2018-06-05

W Białej Podlaskiej zorganizowano turniej finałowy Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w piłce ręcznej chłopców. Znakomicie spisali się nasi zawodnicy. Zostali druga drużyną naszego kraju. Impreza odbyła się pod patronatem prezydenta Dariusza Stefaniuka.

Sukces piłkarzy ręcznych ze Szkoły Podstawowej nr 3
2018-06-04

W Lublinie, odbył się etap wojewódzki turnieju „Kocham ręczną na Orliku – jesteśmy coraz lepsi”. W tym turnieju wystąpiły drużyny dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej. Przepustką do gry na szczeblu wojewódzkim było wcześniejsze zwycięstwo w zawodach „Kocham ręczną na Orliku – gramy u siebie” organizowanych na terenie miasta.

Otwarta droga na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata
2018-06-01

Podczas Mityngu LOZLA na stadionie bialskiego AWF, świetnie spisał się Piotr Tarkowski – zawodnik AZS AWF Biała Podlaska uzyskując dwukrotnie wskaźnik PZLA na Mistrzostwa Świata Juniorów, które mają się odbyć lipcu w Tampere (Finlandia).

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.