Aktualności

Metal w centrum miasta. Zagrają prawdziwi sceniczni wyjadacze (WIDEO)
2017-08-18

To już przedostatni koncert tegorocznej edycji Wakacyjnych koncertów na placu Wolności. Tym razem będzie nieco klasycznego grania spod znaku power metalu. Na scenie pojawi się znana grupa Gutter Sirens. 

W parku kolejny pokaz kina letniego. Tym razem coś dla zakochanych
2017-08-16

Po poniedziałkowym i wtorkowym seansie w ramach kolejnej "Zakochanej środy" zobaczymy amerykańską, przewrotną komedię romantyczną. Podczas kina letniego publiczności przybywa z każdym pokazem. 

Zakochane środy w kinie letnim: rozdziela ich wojna i... (WIDEO)
2017-08-09

W środę, tradycyjnie zapraszamy przede wszystkim pary. Zapraszamy Was na film "Wciąż ją kocham". Startujemy o godzinie 20.30 w parku Radziwiłłowskim. Na widzów czekać będą komfortowe leżaki. Zachęcamy do wzięcia ze sobą koców.

Wielkie czytanie w parku Radziwiłłowskim. Weź książkę, usiądź na ławce i przeżyj wyjątkową chwilę
2017-08-09

Barwna Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców Białej Podlaskiej i okolic do wzięcia udziału w piątej edycji ogólnopolskiej akcji KsięgoZbiór. Impreza odbędzie się 17 sierpnia o godzinie 17.00 w parku Radziwiłłowskim.

Kultura hinduska w środku południowego Podlasia
2017-08-08

Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej zaprasza wszystkich powyżej 10 roku życia na spotkanie z wolontariuszem AIESEC z Indii. Odbędzie się ono 11 sierpnia o godzinie 10.00 w czytelni Biblioteki Barwnej.

Kino letnie: nadszedł czas na film grozy (WIDEO)
2017-08-08

We wtorkowym miksie filmowym czas na dobry horror. Zapraszamy Was na film "Sinister". Startujemy o godzinie 20.30 w parku Radziwiłłowskim. Na widzów czekać będą komfortowe leżaki. Zachęcamy do wzięcia ze sobą koców.

Kino letnie: przenosimy się do 1921 roku (WIDEO)
2017-08-07

Rozpoczynamy drugi tydzień pokazów w kinie letniem. Podczas gwiezdnego poniedziałku zapraszamy Was na film "Imigrantka". Startujemy o godzinie 20.30 w parku Radziwiłłowskim. Na widzów czekać będą komfortowe leżaki, popcorn oraz wata cukrowa. Zachęcamy do wzięcia ze sobą koców.

Klasycznie i wirtuozersko - kulturalny weekend w mieście (WIDEO)
2017-08-07

Za nami kolejna odsłona Wakacyjnych koncertów na Placu Wolności. W piątkowy po raz pierwszy wystąpił zespół Clone of Nizza.Nad wszystkim tradycyjnie czuwał Janusz Maleńczuk. W niedzielę w ramach cyklu "Muzyka u Radziwiłłów" zagrali: Michał Robak i Piotr Tomala.

Clone of Nizza z Klonownicy. Zapowiedź koncertowego weekendu (WIDEO)
2017-08-04

Przed nami kolejna odsłona Wakacyjnych koncertów na Placu Wolności. W piątkowy wieczór zupełna premiera. Po raz pierwszy wystąpi zespół Clone of Nizza. To projekt dobrze znanego na południowym Podlasia wokalisty – Adriana Litewki. Ruszamy po godzinie 20.00. Nad wszystkim tradycyjnie czuwać będzie Janusz Maleńczuk.

Weekendowa propozycja. Muzealna sobota z ikonami
2017-08-03

Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej zaprasza na „Wakacyjną sobotę z ikonami”. W jej ramach odbędzie się wykład doktorantki Uniwersytetu Warszawskiego Doroty Walczak „Tradycja czy nowoczesność? Ikony rosyjskie XIX - początku XX wieku”

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.