Aktualności

Krucza już w całości z asfaltowym dywanikiem. Wszystko dzięki współpracy miasta z wojewodą (WIDEO)
2017-08-10

Zakończono drugi etap budowy ulicy Kruczej. Powstało 600 metrów asfaltu wraz z kanalizacją, zjazdami, chodnikiem oraz ścieżką rowerową. Inwestycja kosztowała blisko 2,5 mln zł. Połowę tej kwoty dołożył Urząd Wojewódzki z programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019.

Biała Podlaska melduje się ćwierkająco na twitterze. Obserwuj nas w mediach społecznościowych
2017-08-10

Od trzech lat konsekwentnie komunikujemy się z Wami przez media społecznościowe. Biała Podlaska posiada konto na facebooku, instagramie, you tube oraz snapchacie. Od niedawna dołączyliśmy do najpopularniejszego mikrobloga na świecie – twittera! Śmiało nas obserwujcie.

Kolejne dofinansowanie dla szkoły. Realizowany będzie projekt za prawie 1 mln zł
2017-08-08

Bialska oświata otrzyma olbrzymie dofinansowanie. Dzięki zaangażowaniu prezydenta Dariusza Stefaniuka oraz Violetty Chmielewskiej, dyrektor Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi przez dwa lata w szkole prowadzone będą dodatkowe zajęcia dla uczniów. Unijne dofinansowanie wyniesie blisko 900 tys. zł. Całość to prawie milion zł.

Znakomita informacja! Inspekcja Transportu Drogowego przenosi się do Białej
2017-08-08

We wrześniu w Białej Podlaskiej powstanie kolejne kilkadziesiąt miejsc pracy. Inspekcja Transportu Drogowego zdecydowała się otworzyć swój zamiejscowy oddział w naszym mieście. Rozpoczęła się rekrutacja. To efekt zabiegów prezydenta Dariusza Stefaniuka oraz senatora Grzegorza Biereckiego.

Dziękujemy za emocje! Wicemistrzynie Polski z wizytą u prezydenta
2017-08-04

To był największy sukces w historii bialskiej piłki nożnej. Juniorki starsze AZS PSW wywalczyły wicemistrzostwo Polski. Turniej rozegrano w czerwcu w Białej Podlaskiej. Prezydent Dariusz Stefaniuk, aby podziękować naszym zawodniczkom za emocje, zaprosił je na spotkanie do magistratu.

Uwaga! Poszukiwani wolontariusze do projektu organizowanego przez Szlachetną Paczkę
2017-08-04

Wystartowała rekrutacja SuperW, czyli wolontariuszy Akademii Przyszłości. W rejonie Biała Podlaska także można zostać wolontariuszem. Na śmiałków czeka 12 miejsc. Kandydaci mogą zgłaszać się do 31 sieprnia przez stronę www.superw.pl. Kolejność zgłoszeń ma znaczenie.

Tak będzie wyglądać amfiteatr! To początek dużego projektu. Zobacz, co jeszcze się zmieni
2017-08-03

Trwa postępowanie przetargowe na remont i zadaszenie miejskiego amfiteatru. To jedna z obietnic prezydenta Dariusza Stefaniuka. Obiekt ma być gotowy w maju przyszłego roku. Szacunkowy koszt inwestycji to około 3,5 mln zł.

Cześć i chwała Bohaterom! Biała Podlaska upamiętniła Powstańców Warszawskich (WIDEO)
2017-08-02

Punktualnie o godzinie 17.00 zawyły syreny alarmowe. Biała Podlaska przyłączyła się do obchodów 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Przy Miejscu Straceń kwiaty złożyli prezydent Dariusz Stefaniuk wraz z przewodniczącym rady miasta Dariusz Litwiniuk. Usłyszymy także piosenki i przygotowane specjalnie na tę okoliczność.

Pątnicy wyruszyli na szlak. Za dwa tygodnie dojdą do Częstochowy (WIDEO)
2017-08-01

Z kościoła św. Antoniego wyruszyły bialskie grupy 37. Podlaskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Pątników odprowadzili m.in. biskup ks. Kazimierz Gurda oraz prezydent Dariusz Stefaniuk. Za dwa tygodnie w Częstochowie odbędą się główne uroczystości święta Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny.

Uczcijmy rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Zapraszamy na miejskie uroczystości
2017-08-01

We wtorek godz. 17.00 w mieście zawyją syreny alarmowe. Biała Podlaska przyłączy się do obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Przy Miejscu Straceń kwiaty złoży prezydent Dariusz Stefaniuk, usłyszymy także piosenki i wiersze przygotowane specjalnie na tę okoliczność.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.