wczytwanie...
Aktualności
2015-07-02

Powszechnie są uznawani za prekursorów hip-hopu chrześcijańskiego w Polsce. Uważają że można rapować z pozytywnym przekazem i trwają w tym konsekwentnie od blisko 15 lat. To jedna z najlepiej rozpoznawalnych bialskich grup muzycznych w kraju. W najbliższy piątek zagrają na Placu Wolności.

więcej
2015-07-02

Komisja konkursowa powołana przez prezydenta wybrała nowego dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 im. Królowej Jadwigi w Białej Podlaskiej. Pełniący dotychczas tę funkcję Kazimierz Wojtaszek, 31 sierpnia odchodzi na zasłużoną emeryturę.

więcej
2015-07-02

Początek lipca w bialskich parafiach wiąże się z licznymi zmianami duchownych. Tegoroczne roszady dotyczą nie tylko wikariuszy. Na zasłużoną emeryturę odchodzi proboszcz parafii na Woli, a z funkcją gwardiana w bialskim klasztorze żegna się br. Piotr Zajączkowski.

więcej
2015-07-02

Wystartowała piąta edycja Land Art Festiwal, która w tym roku odbędzie się na terenie Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu. Z tego względu do Białej Podlaskiej zawitali artyści z całego świata, którzy niemal przez dwa tygodnie będą tworzyć dzieła artystyczne w plenerze. Wśród nich znaleźli się goście z Włoch, Australii czy Korei.

więcej
2015-07-01

Podlasie Biała Podlaska chce połączyć się z Akademią Piłkarską TOP-54. To decyzja walnego zgromadzenia członków klubu. Proces ma rozpocząć już 1 lipca. Plan jest prosty: do nowego sezonu przystąpić już pod jednym szyldem.

więcej
Miejsca

Niepubliczny Punkt Przedszkolny KRAINA UŚMIECHU

al. Jana Pawła II 162 , Biała Podlaska

Przedszkole Samorządowe nr 14

ul. Łukaszyńska 34 , Biała Podlaska

Usługi Hotelarskie "AGORA"

ul. Przechodnia 1 , Biała Podlaska

Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej

ul. Brzeska 41 , Biała Podlaska

Apteka ARC Farmacja

ul.Brzeska 13 , Biała Podlaska

Pizzeria Roma

Plac Wolności 27, 21-500 Biała Podlaska , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.