wczytwanie...
Aktualności
2015-07-03

W sierpniu mieszkańcy Białej Podlaskiej będą mogli ekscytować się plenerowym kinem z prawdziwego zdarzenia. Obejrzymy nie tylko najnowsze produkcje filmowe z polski i zagranicy, ale również koncerty muzyczne. Wszystko w najwyższej jakości obrazu i dźwięku.

więcej
2015-07-03

Wciąż trwa budowa największego ronda w mieście oraz przebudowa blisko dwukilometrowego odcinka ul. Lubelskiej. Pokaźnych rozmiarów skrzyżowanie jest już niemal na ukończeniu, jednak w weekend trzeba będzie skorzystać z objazdów.

więcej
2015-07-02

Powszechnie są uznawani za prekursorów hip-hopu chrześcijańskiego w Polsce. Uważają że można rapować z pozytywnym przekazem i trwają w tym konsekwentnie od blisko 15 lat. To jedna z najlepiej rozpoznawalnych bialskich grup muzycznych w kraju. W najbliższy piątek zagrają na Placu Wolności.

więcej
2015-07-02

Komisja konkursowa powołana przez prezydenta wybrała nowego dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 im. Królowej Jadwigi w Białej Podlaskiej. Pełniący dotychczas tę funkcję Kazimierz Wojtaszek, 31 sierpnia odchodzi na zasłużoną emeryturę.

więcej
2015-07-02

Początek lipca w bialskich parafiach wiąże się z licznymi zmianami duchownych. Tegoroczne roszady dotyczą nie tylko wikariuszy. Na zasłużoną emeryturę odchodzi proboszcz parafii na Woli, a z funkcją gwardiana w bialskim klasztorze żegna się br. Piotr Zajączkowski.

więcej
Miejsca

Gramofon

ul. Narutowicza 24 A , Biała Podlaska

Bialski Klub Rowerowy

ul. Warszawska 11 , Biała Podlaska

P.W. VIKKING KTS Sp. z o.o. Salon drzwi, okien i bram

al.Solidarności 4 , Biała Podlaska

Hotelik "Eden"

ul. Sidorska 56 B , Biała Podlaska

Apteka

ul.Orzechowa 32 , Biała Podlaska

Orange Computers SC

al. Jana Pawła II 31 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.