Wydarzenia
Summer ON
Wakacje rozpoczniemy z wielką pompą. W piątek 23 czerwca w Parku Radziwiłłowskim zagra Taco Hemingway - niekwestionowane odkrycie polskiego hip-hopu, laureat Fryderyka i autor kultowych już EP: „Trójkąt Warszawski”, „Umowa o dzieło” i „Wosk”. W ubiegłym roku ukazała się jego debiutancka płyta „Marmur”, która jest formą rapowego słuchowiska. Zainteresowanie jego koncertami klubowymi było tak duże, że praktycznie w każdym z miast musiał koncertować podwójnie. W ostatnim czasie jego krążki okupowały najwyższe miejsca na liście OLiS, a utwór „Następna stacja” znalazł się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Programu Trzeciego. Drugą z gwiazd będzie bialska grupa „Tubas Składowski” , która promować będzie swój najnowszy album „Nocny” .

Podczas Summer On zagra także zwycięzca „Garage Open Festival” - konkursu dla młodych kapel organizowanego przez Bialskie Centrum Kultury. Nie zabraknie także drugiej sceny z muzyką klubową. Oprócz tego w parku zaplanowano: warsztaty grafitti, konkurs streetballu oraz konsolowy turniej w grę FIFA 17.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.