Wydarzenia
Kantata na cztery skrzydła
Reżyseria Waldemara Koperkiewicza, tekst Roberta Bruttera, autora scenariuszy bardzo popularnych i znakomitych seriali TVP, takich jak „Ranczo” i „Rodzina zastępcza”. Kto zna jego twórczość, wie, że pełna jest opisów naszego codziennego życia z jego emocjami, porażkami i sukcesami, z nutką autoironii i tego, co lubimy najbardziej: przesłania, że z każdej beznadziejnej sytuacji jest wyjście. Brutter uczy zdrowego dystansu do siebie i tolerancji do innych. „Kantata” jest taką właśnie opowieścią. O dziewczynie, która pod wpływem ogromnego poczucia winy pragnie odebrać sobie życie. Lecz oto… pojawiają się dwaj aniołowie, którzy usiłują ją od tego zamiaru odwieść. Czy im się uda?

Opowieść, w której łzy mieszają się z ogromną dawką śmiechu daje gwarancję świetnej zabawy, zwłaszcza że w spektaklu grają znakomici aktorzy Sceny Teatralnej Miasta Siedlce: Ula Gotowicka, Robert Protasewicz i Maciej Czapski. Scenariusz: Robert Brutter. Reżyseria: Waldemar Koperkiewicz. Obsada: Ula Gotowicka, Maciej Czapski, Robert Protasewicz.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.