Wydarzenia
Ewa Uryga & New York Jazz Collevtive
czwartek, 23 lutego 2017, 20:30-23:30
Verona Cafe
Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Jazzowe oraz restauracja „Verona” zapraszają na koncert wybitnej wokalistki jazzowej Ewy Urygi & New York Jazz Collective z udziałem m.in. światowej sławy nowojorskiego pianisty Marka Soskina, profesora The Manhattan School of Music w Nowym Jorku. Koncert odbędzie się 23 lutego o godz.20.30 w restauracji „Verona” w Białej Podlaskiej ul. Janowska 4/8 Bilety w cenie 40 zł są już dostępne w Veronie. Rezerwacja miejsc – tel.83/ 344 20 20. Oprócz bialskiego koncertu, zespół wystąpi jeszcze m.in. na toruńskim „Od Nowa Jazz Festival” 22 lutego.

„Ballads for Ella „ to projekt poświęcony legendarnej wokalistce jazzowej Elli Fitzgerald z okazji 100-lecia Jej urodzin. Program koncertu oparty jest na płycie „Ballads for Ella”nagranej przez Ewę Urygę jakiś czas temu w Nowym Jorku z udziałem m.in. Marka Soskina , którą Ewa dedykowała Elli . Ponadto z zespołem wystąpią: znakomita perkusistka Dorota Piotrowska od lat mieszkająca w Nowym Jorku i grająca z topowymi amerykańskimi muzykami oraz znany bialski muzyk Jarosław Michaluk na kontrabasie, od lat współpracujący z wieloma cenionymi muzykami jazzowymi. Podczas koncertu będzie możliwość wysłuchania przepięknych tematów jazzowych takich ja: „Stars of Alabama”, „The man I love”, „Lush life”czy „Black Coffee”.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.